ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

خیلی وقت ها پیش میاد که مجبورید در شب رانندگی کنید. رانندگانی هستند که به صورت نور بالا رانندگی می کنند، این امر باعث می شود که شما نتوانید افق دید مناسبی داشته باشید. با خودتون مگید کاش می شد به راننده پشت سری بگم نور ماشینت باعث میشه که نتونم درست مسیرم رو بینم، لذا برای اینکه مشکلتون را حل کنید سرعتتون را افزایش میدید که از تیرس نور دور بشید. لذا با توجه به تجربه ای که دارم پیشنهاد می کنم زمانی که جلوی همچنین ماشین هایی قرار گرفتید با استفاده از کلید راهنما یک بار راهنمای راست را بزنید، این عمل بالای 90 درصد باعث می شود که راننده پشت سری میزان نور خود را تغییر دهد. شما هم برای تشکر می توانید دو بار راهنمای سمت چپ را با فاصله دو ثانیه بزنید. 

زمانی هم پیش میاد در مسیر پشت یک ماشین قرار دارید و پشت سر شما هم خودروی در حال نزدیک شدن می باشد برای اینکه برای شما و خودروی پشت سری مشکلی پیشنیاد برای اینکه به او اعلام کنید که می تواند اول سبقت بگیرد می توانید برای اینکار با یکبار زدن راهنمای سمت چپ او را متوجه این کار کنید که در 100 درصد مواقع جواب می دهد. شما هم می توانید با خیال راحت پشت سر او سبقت گرفته و به مسیر خود ادامه دهید.

 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فيلم و سريال ايراني دبستان غیر دولتی پیشرو باولایت تاشهادت نگاه کوهستان فن فیک لیتوک جملات زیبا گیله مرد سکوت ممنوع Nerdy Keyboard فروش محصول عجايب و خواندنيهاي جهان